החזרי מס | מידע כללי

שכיר/ה , הידעת?

העובדות מראות שכ-80% מאיתנו השכירים זכאים להחזרים כספיים ממס הכנסה. ממוצע ההחזר הוא כ – 8000 ₪

גם אם אתה עובד במקום עבודה מסודר ,רוב הסיכויים שמגיע לך החזר מסיבות שאינן תלויות במעסיקך. החזר מס ניתן לקבל עבור 6 שנים אחורה.

חברת "יתרות" מתמחה בהחזרי מס ותיאומי מס לשכירים משנת 1997. הניסיון רב השנים, המקצוענות והיחס האישי איפשרו לאלפי לקוחותינו ליהנות מהחזרי מס גבוהים.
נלווה אותך לאורך כל הדרך משלב הבקשה ועד לתשלום בפועל. נבדוק עבורך חינם – ללא כל התחייבות מצדך, אם הנך זכאי להחזרים כלשהם. לאחר שנקבל הסכמתך, נבצע עבורך את העבודה מול מס הכנסה עד להפקדת המזומנים בחשבון הבנק שלך.
הבדיקה מתבצעת ע"י מומחי מס ורואה חשבון, ע"פ חוק ותוך שמירה מוחלטת על סודיות המידע.
עמלת טיפול תגבה רק במידה ותקבל החזר כספי ממס הכנסה.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

סעיפי הזכאות להחזר מס מגוונים ונובעים ממספר פרמטרים רב כגון; הפסקה או החלפה של מקום עבודה במהלך השנה, דרישה לאבטלה, זיכויים אישיים המגעים לשכיר בגין סיום תואר אקדמי, גירושין במהלך השנה, בן/בת זוג לא עובד/ת, הפקדות לקופ"ג וביטוחי חיים,הפסקות עבודה, השקעה בשוק ההון וכדו'. מס' הפרמטרים לזכאות הוא רב ולכן נדרשת בדיקה אישית עבור כל אחד ואחת.

ביצוע הרשמה לשרות החזרי מס – איך זה עובד?
לאחר שתלחץ על "לחץ כאן לבדיקת זכאותך להחזר מס" בדף הבית של האתר, יהיה עליך לסמן בשאלון הזכאות את הסעיפים הרלוונטיים לך.
במידה ונמצאת זכאי, בסיום בדיקת הזכאות השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם. יש למלא את כל הפרטים בצורה מדויקת ככל האפשר ולאחר מכן לאשר את ההזמנה באמצעות הקישור "שלח" בתחתית הטופס.
עם שליחת הטופס, תיפתח עבורך הזמנה לשירות החזר מס הכנסה ונציגינו יחזור אליך בהקדם.

מה השירות שלנו כולל?

הטיפול כולל הגשת חוות דעת מקצועית במידת הצורך והסדרים מול פקידי השומה.

התשלום הוא על בסיס הצלחה!
התשלום היחיד שתשלם יהיה באחוזים מהחזר המס שתקבל ורק לאחר קבלתו.

התקופה הרשמית לטיפול בבקשת ההחזר אותה מציינות רשויות המס עומדת על 6-9 חודשים. אך לעיתים מתעכבת תקופה זו אף מעבר לכך בעקבות עומסים שונים בפקידי השומה .הזמן שיתרות מצליחה לקבל החזרים עבור לקוחותיה נע בממוצע בטווח של 3-4 חודשים, אך לא מתחייבת על כך.

השלב האחרון : קבלת ההחזר לחשבון הבנק שלך
עם קבלת ההחזר בחשבונך ובהתאם להסכם שכר הטרחה, יהיה עלייך להעביר אלינו את התשלום בעבור השירות. תוכל לבחור את צורת התשלום המועדפת עליך- בהעברה בנקאית לחשבון הבנק שלנו או על ידי המחאה.

עם קבלת התשלום תישלח אלייך בדואר חשבונית מס /קבלה אשר גם עליה תוכל להזדכות במס עם הגשת ההחזר הבא